Konkurs na najlepszych autorów FRIWEB rozstrzygnięty

Opublikowano: 30-12-2017Dobiegła końca pierwsza edycja konkursu na autora FRIWEB, którego artykuły są czytane najczęściej. Moje artykuły przeczytano 17 583 razy.

Blog Fundacji Rozwoju Informatyki WMiI UMK, czyli FRIWEB powstał pół roku temu. Od początku biorę aktywny udział w jego rozwoju – do dziś, na łamach portalu, opublikowanych zostało 11 artykułów mojego autorstwa.

Pierwsza edycja konkursu (obejmująca pierwsze pół roku działania portalu) odbyła się w dwóch kategoriach:

  1. Autor spośród studentów i pracowników UMK
  2. Autor spoza grona studentów i pracowników UMK

Kryterium decydującym była sumaryczna liczba odsłon wszystkich artykułów danego autora. Nagrodą, w każdej z kategorii, jest BON o wartości 1 000 zł na wydatki na sprzęt komputerowy w sklepie Tryton.

W kategorii Autor spośród studentów i pracowników UMK zwyciężył z 30 398 odsłon Andrzej Rutkowski. Drugie miejsce należy do Drucha much, a trzecie miejsce zajął Remigiusz Kwiatkowski.

W kategorii Autor spoza grona studentów i pracowników UMK zwyciężył z 17 583 odsłon Adam Chyła. Drugie miejsce należy do Filipa Piękniewskiego, a trzecie miejsce zajął zespół w składzie Gabriela Anna Zielińska, Beata Hapak i Patryk Ostrowski.

Wszystkim autorom gratuluję! Zachęcam także Ciebie do współpracy z FRIWEB – kolejny konkurs właśnie startuje, a pod koniec czerwca 2018 roku nastąpi przyznanie nagród.

Sponsorzy nagród:

/images/konkurs_na_najlepszych_autorow_friweb_rozstrzygniety-tryton-logo.png /images/konkurs_na_najlepszych_autorow_friweb_rozstrzygniety-fri-logo.png

Źródło: https://friweb.pl/konkurs-na-najlepszych-autorow-friweb-rozstrzygniety/Pytanie lub komentarz? Zostaw wiadomość!

Powiedz proszę, czy podobał Ci się ten wpis. Chętnie podyskutuję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Comments powered by Disqus